אודות סקאלה

ברוכים הבאים לסקאלה, חממה לתלמידים שרוצים להגיע להישגים מצוינים ובדרך מהנה. אנחנו מלמדים משנת 2015. קורסים שנתיים לתלמידי יסודי (אנגלית), חטיבת ביניים (אנגלית ומתמטיקה) ועד תיכון במקצועות המתמטיקה, אנגלית, מדעי המחשב ופיזיקה. הלימודים מתקיימים לאורך כל שנת הלימודים (ולא רק לפני מבחנים!) בקבוצות לימוד קטנות ואיכותיות בדגש על מקצועיות, יחס אישי ולימוד בגובה העיניים. אנחנו מלמדים ומאמינים בצורת הלימוד הקבוצתי מכיוון שיש קסם שמתרחש בלימוד הקבוצתי. הדינמיקה בין התלמידים מייצרת חוויה ואווירה אחרת שאי אפשר לייצר במסגרת של שיעור פרטי.
עץ הישגים
הישגים טובים לא גדלים על עצים, הם דורשים השקעה והתמדה ויחד איתנו תוכלו לטפס הכי גבוה!

אנחנו מתמחים בהכנת בני נוער עד לבגרויות במקצועות המתמטיקה, אנגלית, פיזיקה ומדעי המחשב. אנחנו מעבירים שיעורים באונליין לתלמידים מכל הארץ באווירה אחרת והשיעורים ברמה מאד גבוהה!

הלימודים אצלנו בסקאלה מתקיימים באווירה צעירה ורעננה והשיעורים בקבוצות לימוד קטנות. אנחנו מאמינים בגישה הוליסטית שהופכת את הלימודים לדרך חיים ומעניקה כלים להתמודדות והצלחה עם אתגרי העתיד.

יש סיבה שהתלמידים בסקאלה נהנים לבוא וללמוד אצלנו. הסיבה לכך היא, שאנחנו מאמינים שלימוד חייב להיות משולב בהנאה. החוויה מעצימה את הלמידה ומובילה להצלחה גדולה יותר ללא ספק.

קצת על השיעורים הקבוצתיים אצלנו וצוות המורים בסקאלה:

הלמידה אצלנו היא חווייתית

אין ספק (והתלמידים שלנו גם יעידו על כך) שיותר מהנה ללמוד עם חברים. אנחנו דואגים לצרף חוויה לתהליך הלמידה וכך המוטיבציה שלהם ללמוד מתגברת. בנוסף, כאשר אנחנו מדברים ודנים על חומר הלימוד אחד עם השני אנחנו מערבים בלמידה חושים נוספים. השיעורים אצלנו בנויים כך שהתלמידים בשיעור גם עוזרים אחד לשני. מלימוד פסיבי הם לומדים באופן פעיל לאורך השיעור. זה מעצים את תהליך הלמידה ברובד נוסף, שמוביל להפנמה טובה יותר של חומר הלימוד ולציונים גבוהים יותר לאורך זמן.

צוות המורים שלנו ייחודי ומיומן

מה שמייחד אותנו ואת צוות המורים המדהים שלנו בסקאלה (והתלמידים שלנו יעידו גם על כך) זאת מחויבות בלתי מתפשרת להצלחה בשילוב של הנאה. אנחנו מלמדים מאהבה והתלמידים שלנו מרגישים זאת במהלך השיעורים אצלנו. צוות המורים שלנו מלמד בגובה העיניים, עם יחס אישי ונותן מעטפת תומכת לכל תלמיד לאורך כל הדרך להצלחה.

צוות המורים המדהים והמסור שלנו מקצועי ביותר ומכיר את חומר הלימוד לבגרות לעומק מכל הכיוונים. אנחנו לא בהכרח מחפשים מורים עם תעודות הוראה. הכי חשוב לנו זה שכל מורה ידע ויצליח להעביר את חומר הלימוד בצורה מובנת וחוויתית כך שכל תלמיד ללא יוצא מן הכלל יבין את חומר הלימוד ויתחבר לשיטת ההוראה שלנו.

אפשר לקרוא את הפידבקים המדהימים שקיבלנו לאורך השנים ועל צוות המורים מהתלמידים המהממים שלנו או מההורים שלהם.

יצירת מוטיבציה ללמידה

המטרה של כל הקבוצה להצליח היא משותפת וגורמת למחויבות אחד כלפי השני. כאשר לתלמיד קשה הוא רואה שהוא לא לבד. הוא נמצא בסביבה שמכילה אותו ותומכת בו ברגעי הלחץ והקושי לאורך שנת הלימודים.

מורים רבים מדמים את הלימודים לריצה. זה מאד טבעי לעשות את ההשוואה הזאת, בטח כשמדובר בריצה למרחקים ארוכים. התמודדות עם קשיים בדרך ואימון מקצועי, שלוקח בחשבון את המאפיינים של כל מתאמן.

אצלנו בסקאלה אנחנו מדמים את הלימודים למירוץ שליחים. כך, לצד החשיבות של הגעה למטרה, בתוצאה מצויינת, אנחנו שמים לב לתיאום בין הרצים, להעברה מדוייקת של המוט מאחד לשני, מהמורה לתלמיד, מתלמיד לתלמיד, לשיתוף הפעולה בין כולם. ללא ספק אלו שרירים שמתפתחים אם רק שמים לב אליהם ומאמנים אותם נכון.

את המרחקים הקצרים נמשיל לתרגולים הממוקדים לפני המבחנים. שאותם אנחנו משלבים בנוסף לשיעורים הקבועים לאורך השנה. צעדים קצרים אך מהירים. מגוון האימונים מכינים את התלמידים ליעד.

למידה עקבית מובילה לתוצאות והישגים

כדי להשיג תוצאות ולהגיע להישגים, אנחנו מאמינים בלימוד עקבי ומתוכנן היטב משיעור לשיעור לאורך שנת הלימודים. זאת דרך החיים שלנו. במתמטיקה, אנגלית, פיזיקה ומדעי – המחשב אנחנו רואים חשיבות גדולה בהקניית הרגלים ללמידה נכונה. בניית אבני בניין ויסודות שישארו לאורך זמן. אנחנו לא מאמינים בספרינט ממוקד לפני מבחן. לא מאמינים בשיעורים פרטיים. על אף היתרונות שמייחסים להם. היריעה קצרה מלהכיל את הנושא בפוסט הזה אך ברוב המקרים כאשר תלמיד יושב אחד על אחד עם מורה מקצועי על חומר לימוד הוא אינו מלמד את התלמיד ללמוד ומקנה לו הרגלי למידה נכונים עם מעקב על כך אלא עוזר לו בפתרון תרגילים נקודתיים ונושאים מסוימים.

אנחנו מלמדים איך ללמוד, מקנים הרגלים ללמידה נכונה. מבחן המייצב, המפמ"ר או מבחני הבגרות, זה לא כזה משנה. היסודות עבור כל המבחנים ומקצועות הלימוד שאנחנו מלמדים הם זהים. כהוכחה לכך, את היתרונות של הלימוד בקבוצה ניתן לראות אצלנו לאורך כל השנה. התלמידים שלנו מגיעים מיוזמתם ולומדים בחברותא אחד עם השני לקראת מבחנים. זה מוכיח לנו מעל כל צל של ספק שהתרגול הקבוצתי עובד. הדינמיקה הקבוצתית משפיעה ומדרבנת! היא מובילה לתחושת ערך עצמית והנאה מהלימוד שכל כך חשובה ואנחנו דוגלים בה. התלמידים שלנו לומדים ללמוד, נקודה! או סימן קריאה 🙂

אפשר לשים לב לשינוי הגדול שחל בתלמידים שמתחילים ללמוד אצלנו לאחר תקופה של חצי שנה, פלוס או מינוס. הם שמים בראש סדר העדיפויות שלהם את עניין הלימודים והתרגול. הם רוצים ללמוד. גם אם הם לא מוציאים את הציון המיוחל (אל דאגה, מניסיון, זה תמיד מגיע בסוף), הם משפרים את תהליך הלמידה שלהם וזה מוביל ללמידה נכונה שלבסוף מתורגמת להצלחה בלימודים ובמבחנים.

תוסיפו לכל זה את הקמפוס של סקאלה. מוצר שמשלים את חווית הלמידה ומעניק כלים מעשיים וידע להתמודדות עם האתגרים היום יומיים שאנחנו כתלמידים נתקלים בהם. מרכז להרצאות מעשירות גם לתלמידים וגם להורים בנושאים שקשורים לעולם הזה שנקרא חינוך, בנושאים של למידה נכונה, איך לייצר מוטיבציה ללמידה ועוד.

חייגו: 053-270-7726

להרשמה לסקאלה ולפרטים נוספים, צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA, תחת מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל.

    Designed and developed by: Gilad Sotil