הכנה לבגרות אונליין – כיתת הבגרויות של סקאלה!

מי שלא הספיק להכיר אותנו, נעים מאוד, אנחנו סקאלה – חממה לתלמידים שרוצים להגיע להישגים בלימודים בדרך מהנה.

ההרשמה לכיתת הבגרויות אונליין נפתחה!

בכיתת הבגרויות שלנו, הכנה לבגרות אונליין, תוכלו ללמוד מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה ומדעי המחשב אונליין מכל מקום בארץ.

רוצים להתנסות בשיעור נסיון ללא עלות לפני שאתם מחליטים?אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס שנמצא מטה, או לחלופין ליצור איתנו קשר בטלפון/סמס/וואטסאפ למספר 053-270-7726.

הכנה לבגרות אונליין – כיתת הבגרויות של סקאלה, פרטים נוספים:

לקטנו עבורכם מידע חיוני בשלושה נושאים שעלו, בהם שאלו אותנו אודות כיתת הבגרויות למקצועות הלימוד במתמטיקה, אנגלית, פיזיקה ומדעי המחשב:

 • איך מעבירים שיעור אונליין?
 • צוות המורים שלנו
 • למי מיועדת כיתת הבגרויות

לקבלת שיעור ניסיון ללא עלות ובירור פרטים נוספים השאירו לנו פרטים בטופס, וניצור עמכם קשר בהקדם, מוזמנים לשאול אותנו ממש הכל, נשמח לענות!

  אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA, תחת מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל.

  איך מעבירים שיעור אונליין?

  אם אתם מודאגים מהמצב שמא לא תספיקו ללמוד את חומר הלימוד הנדרש לשנת הלימודים, או שמא תפספסו חומר לימוד קריטי לשנת הלימודים הבאה, אז בבקשה – אל תדאגו. כיתות ההכנה לבגרות אונליין יעסקו רק במקצועות שאנו באמת יודעים ללמד איך להצליח בהם. כיתות אלו מיועדות לנושאים ספציפיים ויתמקדו בהן בלבד. מטרה אחת בלבד לנגד עינינו – להוביל את התלמידים להצלחה בהכנה לבגרות במתמטיקה, בהכנה לבגרות במדעי המחשב, בהכנה לבגרות באנגלית ובהכנה לבגרות בפיזיקה.

  הכיתות שלנו יעברו במתכונת של כיתה וירטואלית, עד עשרה תלמידים בשיעור. לכל כיתה יש מורה מקצועי ומוסמך שיידע לתת יחס אישי לכל תלמיד במיוחד במסגרת של לימוד אונליין. בנוסף, המורה יעורר את הדיונים הרלוונטיים בכדי לייצר שיח, מסקנות ותובנות אודות הנושאים הנלמדים.

  לכל כיתה תהיה קבוצת וואטסאפ שדרכה ניתן לשאול שאלות נוספות מעבר לשעות השיעור – כי איזה כיף זה שזמינים עבורכם לשיח לימודי בזמנים שנוח לכם?

  לפני תחילת השיעור התלמידים יקבלו קישור התחברות לכיתה הווירטואלית שדרכה יתקיימו השיעורים.

  איכות הווידאו והסאונד הם מעולים ואפשרויות התקשורת בין התלמידים דומה לכיתה, אפשר "להצביע" ממש כמו בכיתה פיזית ולקבל את רשות הדיבור.

  יעילות העברת החומר וניהול השיעור הם ברמה מאד גבוהה וההספק מצוין (יש שיגידו שיותר טוב מכיתה אמתית).

  הכנה לבגרות - כיתת הבגרויות
  הכנה לבגרות – כיתת הבגרויות אונליין

  צוות המורים שלנו

  צוות המורים שלנו הוא מיומן ובעל ניסיון שמכיר את חומר הלימוד לבגרות על בוריו.
  בנוסף לידע הרב של המורים שלנו, הם יודעים כיצד למקד את התלמידים ולהכין אותם ברמה הכי גבוהה שאפשר, בצורה שלא רק מעבירה ויוצקת ידע אל התלמידים, אלא בצורה שמעבירה את חומר הלימוד כך שהתלמידים יידעו ליישם אותו בזמן אמת בבחינת הבגרות עצמה.

  בנוסף  לכל זה המורים שלנו ידאגו לכך שתיהנו בזמן השיעורים שלנו בכיתה הווירטואלית ותצאו עם חוויה מהנה.
  תופעתו לראות כמה זה כיף ללמוד מהבית או כל מקום אחר שבו תהיו בשעה שבו יתקיים השיעור.

  למי מיועדת כיתת הבגרויות?

  אנחנו מנחשים שהחיבור החזק של הנוער לחידושים הטכנולוגיים הוא גורם שמייעל את הלמידה וההבנה של החומר דרך שיעורי האונליין.

  אם אתם לומדים מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה או מדעי המחשב זה בשבילכם, כיתת הבגרויות מיועדת לכל תלמיד בארץ שרוצה להצליח בבגרות. אם אתם בכיתה י' / יא' או יב' – אנחנו נלמד אתכם לקראת הבגרות או נדאג למלא לכם את החסר שלא ייווצרו לכם פערי ידע לקראת שנת הלימודים הבאה. נעניק לכם את כל הכלים והדרכים בכדי להצליח. אצלנו בסקאלה מכירים את החומר הנלמד ואת סוגי השאלות שמחכים לכם בבגרות, בהתאם לכך – הכנו תכנית למידה הממוקדת בנושא הבגרויות: החל מהטמעת השורשים של המקצוע ועד פתרון של בגרויות שלמות.

  בין אם למדתם כל השנה, לבין אם לא. אתם מוזמנים להירשם ולפתח את הכישורים שלכם וללמוד בדרך אמיתית ופרקטית איך להצליח בבגרות.

  רוצים לקבל פרטים נוספים או לתאם שיעור נסיון ללא עלות? לחצו כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם בהקדם >> או לחלופין צרו איתנו קשר בטלפון/סמס/וואטסאפ למספר 053-270-7726.

  בהצלחה לכולם בבגרויות,
  סקאלה – ללמוד באווירה אחרת.

  חייגו: 053-270-7726

  להרשמה לסקאלה ולפרטים נוספים, צרו קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA, תחת מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל.

   Designed and developed by: Gilad Sotil